VIKI C MAT CHROME - Podhledová svítidla
STR-03182 VIKI C MAT CHROME detail výrobku
| Barva | matný chrom |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 92 mm |
| Výška | 33 mm |
| Hloubka | 92 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 528 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
95 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 106 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 106 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
