STR-03617 KLARA LED D 36W NW - KLARA LED D 36W NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / plast |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 36 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 430 mm |
| Výška | 56 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Světelný tok | 2210 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Sklad dodavatel 751 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
686 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 762 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 762 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
