KLARA LED C 13W NW - Stropní a nástěnná
Společné parametry pro všechny typy:
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
STR-03591 KLARA LED C 13W NW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 13 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 260 mm |
| Světelný tok | 1120 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Skladem 3 ks - ihned k odeslání, dalších 1557 ks - sklad dodavatel - 3-10 prac. dnů.
Supercena
366 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 407 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 407 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
