STR-03549 IBRA LED 0,18W CW - IBRA LED 0,18W CW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 0,18 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 87 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hloubka | 145 mm |
| Světelný tok | 3 x 1,5 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 70 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
165 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 183 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 183 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
