STR-03247 GAWRA LED C 6W NW - GAWRA LED C 6W NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | matný chrom |
| Materiál | nerez / sklo / plast |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 6 W |
| IP krytí | 67 |
| Šířka | 76 mm |
| Výška | 87 mm |
| Hloubka | 76 mm |
| Světelný tok | 400 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 60 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 629 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
