GAWRA LED C 3W NW - Zahradní svítidla
STR-03246 GAWRA LED C 3W NW detail výrobku
| Barva | matný chrom |
| Materiál | nerez / sklo / plast |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3 W |
| IP krytí | 67 |
| Šířka | 60 mm |
| Výška | 75 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Světelný tok | 200 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 60 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Sklad dodavatel 1395 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
357 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 397 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 397 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
