STR-02861 KATI E27 WHITE CLIP - KATI E27 WHITE CLIP
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Svítidlo na vyměnitelnou žárovku. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | nerez / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 15 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 145 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hloubka | 117 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
238 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 264 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 264 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
