KATI E27 GREEN - Kancelářská svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Svítidlo na vyměnitelnou žárovku. |
STR-02860 KATI E27 GREEN detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | zelená |
| Materiál | nerez / plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 15 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 395 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 491 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
238 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 264 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 264 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
