STR-02371 AQUA WALL FIXTURE WHITE - AQUA WALL FIXTURE WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Svítidlo na vyměnitelnou žárovku. |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | polypropylene pp / polykarbonát |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 26 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 246 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 91 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
142 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 158 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 158 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
