AQUA OPAQUE BLACK - Sklepní, garážová
Společné parametry pro všechny typy:
|
Svítidlo na vyměnitelnou žárovku. |
STR-02632 AQUA OPAQUE BLACK detail výrobku
| Barva | černá |
| Materiál | polypropylene pp / polykarbonát |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 15 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 204 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hloubka | 204 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 169 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
143 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
