STR-02060 SLONCE LED 0,4W BLUE - SLONCE LED 0,4W BLUE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 0,4 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Světelný tok | 9,2 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 180 ° |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 3125 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
48 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 53 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 53 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
