SERCE LED 0,3W WHITE - Světýlka do zásuvky
STR-02250 SERCE LED 0,3W WHITE detail výrobku
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 0,3 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Světelný tok | 6,9 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 180 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 12130 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
48 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 53 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 53 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
