Woj-SLI031047CCT_PW - Nymphea FLAT DUO LED
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Moderní kulaté svítidlo vyrobené z plastu v bílé barvě. Díky přepínači lze nastavit teplotu svícení na 3000K/4000K nebo 6000K. Má ochranu IP54, takže je vhodné také pro venkovní použití. Svítidlo pod číslem 2 a 3 lze dokoupením závěsu vytvořit elegantní závěsné svítidlo. |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000/4000/6000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 36 W |
| IP krytí | 54 |
| Hloubka | 26 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Světelný tok | 3600 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
Ke stažení:
Katalogový list
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 786 ks - sklad dodavatel - 4-7 dní.
Supercena
591 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 748 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 748 Kč
Dnes výhodná cena
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
