Nymphea FLAT DUO LED - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní kulaté svítidlo vyrobené z plastu v bílé barvě. Díky přepínači lze nastavit teplotu svícení na 3000K/4000K nebo 6000K. Má ochranu IP54, takže je vhodné také pro venkovní použití. Svítidlo pod číslem 2 a 3 lze dokoupením závěsu vytvořit elegantní závěsné svítidlo. |
|
| Barva | bílá |
| Napětí | 230 V |
| Výrobce | WOJNAROWSCY SP. Z O.O. |
1. Woj-SLI031046CCT_PW detail výrobku
Ke stažení:
Katalogový list
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 520 ks - sklad dodavatel - 4-7 dní.
Supercena
326 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 413 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 413 Kč
Dnes výhodná cena
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Woj-SLI031047CCT_PW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000/4000/6000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 36 W |
| IP krytí | 54 |
| Hloubka | 26 mm |
| Průměr | 400 mm |
| Světelný tok | 3600 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Záruka | 2 roky |
Ke stažení:
Katalogový list
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 786 ks - sklad dodavatel - 4-7 dní.
Supercena
591 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 748 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 748 Kč
Dnes výhodná cena
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Woj-SLI031048CCT_PW detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000/4000/6000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 48 W |
| IP krytí | 54 |
| Hloubka | 26 mm |
| Průměr | 500 mm |
| Světelný tok | 4800 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Záruka | 2 roky |
Ke stažení:
Katalogový list
Skladem 2 ks - ihned k odeslání, dalších 683 ks - sklad dodavatel - 4-7 dní.
Supercena
751 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 951 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 951 Kč
Dnes výhodná cena
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Woj-WOJ+91341 detail výrobku
|
závěs pro svítidlo Nymphea LED. Dokoupením závěsu lze ze stropního svítidla udělat závěsný lustr. |
|
| Materiál | ocel |
| Výkon | N/A W |
| Výška | 1000 mm |
| Světelný tok | N/A lm |
Ke stažení:
Katalogový list
Skladem 1 ks - ihned k odeslání, dalších 297 ks - sklad dodavatel - 4-7 dní.
Supercena
122 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 155 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 155 Kč
Dnes výhodná cena
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
