Rab-74215 - Smurfy
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Stylové lampičky vyrobené z keramiky a textilu. Keramická základna je ve stylu postavičky, klobouk stínidla je v imitaci kůže z ovce. Skvěle se hodí do moderních interiérů i dětských či studentských pokojů. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | zlatá / krémová |
| Materiál | keramika / textil |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 280 mm |
| Průměr | 150 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Záruka | 2 roky |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 45 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
460 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 590 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 590 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
