Smurfy - Lampičky a lampy
Společné parametry pro všechny typy:
|
Stylové lampičky vyrobené z keramiky a textilu. Keramická základna je ve stylu postavičky, klobouk stínidla je v imitaci kůže z ovce. Skvěle se hodí do moderních interiérů i dětských či studentských pokojů. |
|
| S vypínačem | |
| Materiál | keramika / textil |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Rab-74215 detail výrobku
| Barva | zlatá / krémová |
| Výška | 280 mm |
| Průměr | 150 mm |
| Záruka | 2 roky |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 45 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
460 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 590 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 590 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Rab-74216 detail výrobku
| Barva | stříbrná / krémová |
| Výška | 280 mm |
| Průměr | 150 mm |
| Záruka | 2 roky |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 15 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
460 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 590 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 590 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Rab-74218 detail výrobku
| Barva | krémová |
| Výška | 300 mm |
| Průměr | 150 mm |
| Záruka | 2 roky |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 40 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
538 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 690 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
