Idd-ID-2790 - LED pásek COB 480 3000K 24V 10W/m SAUNA IP68
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| DODÁVKY | 24V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 10W/m |
| BARVA SVĚTLA | Teplá bílá 3000K |
| Světelný tok | 875 lm/m |
| Index podání barev | Ra>90 |
| Počet diod | 480LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP68 |
| Typ světelného zdroje | COB |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Rozměry | 5x12 mm |
| Materiál štítu | Silikon |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 30 000h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | x15 000 |
| Provozní teplota | -20 až +100 °C |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 50 mm |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 219 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
1 538 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 672 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 672 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
