LED pásek COB 480 3000K 24V 10W/m SAUNA IP68 - LED pásky
Společné parametry pro všechny typy:
|
LED pásek COB SAUNA se vyznačuje vysokou odolností vůči teplotám (do +100 °C) a vlhkosti (IP68), aby spolehlivě fungovala i v extrémních podmínkách. Díky souvislé linii světla bez viditelných LED bodů poskytuje estetické a relaxační osvětlení, které je ideální pro atmosféru sauny. Jeho vysoká světelná účinnost umožňuje dosáhnout silného světla při nízké spotřebě energie. Dlouhá životnost a robustní konstrukce minimalizují potřebu údržby, což je důležité v těžko přístupných místech. Kromě toho je LED pásek COB SAUNA vybavena páskou 3M VHB (Very High Bond), která je známá svou výjimečnou přilnavostí a odolností. |
Idd-ID-2790 detail výrobku
| LED COB pásek 480 3000K 24V 10W/m SAUNA IP68 | |
| DODÁVKY | 24V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 10W/m |
| BARVA SVĚTLA | Teplá bílá 3000K |
| Světelný tok | 875 lm/m |
| Index podání barev | Ra>90 |
| Počet diod | 480LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP68 |
| Typ světelného zdroje | COB |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Rozměry | 5x12 mm |
| Materiál štítu | Silikon |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 30 000h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | x15 000 |
| Provozní teplota | -20 až +100 °C |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 50 mm |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 219 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
1 538 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 672 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 672 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
