Mil-389632 - Slídová kolejnice bílá 4xGU10 1,5 m
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,44 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,62 kg |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 10 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 11 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 130 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 1500 mm |
| HMOTNOST BALENÍ | 17 kg |
| POWER | 1xGU10 max. 10W LED |
| VÝŠKA (mm) | 208 mm |
| NOVINKY | 24 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 4 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 60 mm |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 82 |
| Hloubka balení (cm) | 9 |
| MATERIÁL | Hliník |
| barva | BÍLÁ |
| GWINT | GU10 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MICA |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
992 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 102 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 102 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
