Slídové bodové bílé svítidlo 1xGU10 - Bodová svítidla
Mil-376582 detail výrobku
|
MICA je stropní bodové svítidlo od polské značky MiLAGRO, které se montuje přímo na strop. Díky svému klasickému tvaru bude vypadat dobře v každé místnosti. Nastavitelná hlava umožňuje nasměrovat svítidlo tam, kam potřebujete. Model je k dispozici ve dvou barevných provedeních: černém a bílém. Svítidla řady MICA jsou ideální volbou pro kanceláře a konferenční místnosti. Svítidla jsou vyrobena z vysoce kvalitního kovu a plastu. Na výrobek se vztahuje záruka 24 měsíců. Po uplynutí uvedené doby má uživatel možnost využít specializovaný servis společnosti. |
|
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | GU10 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,26 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,32 kg |
| HMOTNOST BALENÍ | 13,75 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 130 mm |
| VÝŠKA (mm) | 180 mm |
| POWER | 1xGU10 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 22 |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 40ks |
| Hloubka (mm) | 60 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 60 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 60 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 7 |
| Hloubka balení (cm) | 7 |
| barva | BÍLÁ |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| LAMP FAMILY | MICA |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
