Mil-380299 - Závěsná LED lampa TWISTER 56W
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| CRI [RA] | >80 |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1.4 |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 1200 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 1200 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 122 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2.27 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 200 mm |
| Hloubka (mm) | 200 mm |
| NOVINKY | 24 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 25 |
| Hloubka balení (cm) | 25 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3700lm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 500-1000 mm |
| POWER | 56W LED |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | LED LM |
| MATERIÁL | KOV + PLAST |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | E - PCB78181 |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
2 753 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 059 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 059 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
