Mil-378742 - Stropní svítidlo MADISON CHROME 9xE14
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| HRUBÁ HMOTNOST | 11 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 200 mm |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 23 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 35 |
| ŠÍŘKA (mm) | 450 mm |
| Hloubka (mm) | 450 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 450 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 47 |
| Hloubka balení (cm) | 47 |
| VÝŠKA (mm) | 600 mm |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 9 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 9,5 kg |
| POWER | 9xE14 40W |
| barva | CHROM |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MADISON |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodavatel 17 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
7 586 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 429 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 8 429 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
