Nástěnné svítidlo MADISON CHROME 2xE14 - Stropní a nástěnná
Mil-377338 detail výrobku
|
Nástěnné svítidlo MADISON CHROME je krásný a mimořádně stylový návrh od značky MiLAGRO, který potěší všechny milovníky originálního designu. Tento model se vyznačuje moderním a stylovým designem, který v kombinaci s ušlechtilou chromovou barvou vytváří úžasný efekt. Výrazný design nástěnného svítidla MADISON CHROME se postará o to, že krásně vyplní každý interiér a dodá mu nevšední charakter. Toto svítidlo má dva světelné body. Je vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů: kovu a křišťálu, které se navzájem skvěle doplňují a vytvářejí oku lahodící hru světla. Tento model je ideální pro prostorné loftové prostory nebo prostory udržované ve stylu glamour. Bude se dobře vyjímat ve společnosti bílé, černé, šedé, ale i výraznějších barev, jako je červená nebo zelená. Na výrobky značky MiLAGRO se vztahuje 24měsíční záruční doba. Po uplynutí této doby je k dispozici odborný firemní servis. |
|
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,50 kg |
| Hloubka (mm) | 190 mm |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 20 |
| KATALOG | 2023 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 25 |
| VÝŠKA (mm) | 250 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 260 mm |
| Hloubka balení (cm) | 28.5 |
| POWER | 2xE14 |
| barva | CHROM |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MADISON |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodavatel 35 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
2 042 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 269 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 269 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
