Mil-378100 - BETA BLACK/GOLD závěsné svítidlo 1xE27 45cm
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,54 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,95 kg |
| POWER | 1xE27 |
| KATALOG | 2023 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 220 mm |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 24 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 300-900 mm |
| Hloubka (mm) | 450 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 450 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 450 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 52 |
| Hloubka balení (cm) | 52 |
| LAMP FAMILY | BETA |
| barva | ČERNÁ / ZLATÁ |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Sklad dodavatel 2 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
1 300 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 444 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 444 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
