BETA BLACK/WHITE 1xE27 35cm závěsné svítidlo - Moderní svítidla
Mil-378622 detail výrobku
|
Kolekce svítidel BETA - nadčasové řešení V návaznosti na módu vám výrobce MiLAGRO v případě svítidel BETA nabízí dokonalý doplněk moderního i klasického interiéru. Kovová stínidla, která se vyznačují velmi minimalistickým designem, budou dokonalým doplňkem i loftových uspořádání komponovaných po vzoru industriálních staveb. Jejich nadčasovost je dána jednoduchým designem a univerzálním charakterem. Mohou být dlouhotrvající ozdobou obývacích pokojů tradičních bytů i kuchyňských ostrůvků industriálních interiérů. Výběrem svítidel ve stylu moderní klasiky uděláte dojem v prostoru, ve kterém budou umístěna, nejen dnes, ale i za 5 nebo 10 let. Černozlaté zbarvení těchto modelů poskytuje dodatečnou estetickou hodnotu a zároveň dodává interiérům nádech elegance. Díky rozložení světla směrem dolů je dosaženo jedinečné atmosféry. Výšku svítidla lze nastavit podle individuálních potřeb, takže se hodí do různých typů místností. Svítidla z této řady jsou vhodná pro žárovku se závitem E27. Kolekce zahrnuje: - Závěsné svítidlo BETA MLP7974, MLP7973 - Závěsné svítidlo BETA MLP7897, MLP7896. |
|
| VOLTAGE | ~230v/50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,85 kg |
| POČET SVĚTELNÝCH BODŮ | 1 |
| HRUBÁ HMOTNOST | 1,25 kg |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 170 mm |
| POWER | 1xE27 |
| KATALOG | 2023 |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA (mm) | 300-900 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 350 mm |
| Hloubka (mm) | 350 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 350 mm |
| Hloubka balení (cm) | 40 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 40 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 40 |
| LAMP FAMILY | BETA |
| barva | ČERNÁ / BÍLÁ |
| GWINT | E27 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| MATERIÁL | kov |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
1 167 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 297 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 297 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
