Mil-377341 - Nástěnné svítidlo MADISON GOLD 2xE14
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 1,50 kg |
| Hloubka (mm) | 190 mm |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2 kg |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 20 |
| KATALOG | 2023 |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 25 |
| VÝŠKA (mm) | 250 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 260 mm |
| Hloubka balení (cm) | 28.5 |
| POWER | 2xE14 |
| GWINT | E14 |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | MADISON |
| MATERIÁL | KOV + KŘIŠŤÁL |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| barva | GOLD |
Sklad dodavatel 33 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
2 042 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 269 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 269 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
