Mil-375838 - NÁSTĚNNÁ LAMPA SOVA 1XG9 VEDLA
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | G9 |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,4 kg |
| Hloubka (mm) | 150 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 150 mm |
| ŠÍŘKA PLECHU (mm) | 150 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 17 |
| Hloubka balení (cm) | 17 |
| VÝŠKA SKLA (mm) | 170 mm |
| POWER | 1xG9 max. 6W LED |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 20 |
| VÝŠKA (mm) | 260 mm |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| barva | MULTIKOLOR |
| DIMMABLE | NE |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | NE |
| LAMP FAMILY | OWL |
Sklad dodavatel 100 ks, dodání 3-14 dnů
Supercena
610 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 678 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 678 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
