Ald-1091A40 - MOSAZNÁ STOJACÍ LAMPA BLOOM
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| RAL | RAL |
| výška lampy | 161 |
| max. Příkon | 2 x max 10W led / 2 x max 15W led |
| hloubka lampy | 35 |
| hmotnost lampy | 4.76 |
| šířka lampy | 48 |
| barva | MOSAZ |
| TYP DŘÍKU | E14 / E27 |
| materiál | kov / sklo |
| Napětí | 230 V |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 1610 mm |
| Výrobce | ALDEX Dyderscy Sp. z o.o. |
Dodání 2-3 týdny
Supercena
9 685 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 761 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 10 761 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
