BLOOM 4 MOSAZNÁ ZÁVĚSNÁ LAMPA - Ostatní
Společné parametry pro všechny typy:
|
Jedinečný mosazný lustr s opálovým - mléčným sklem 2xE14 max. 10 W + 2x27 max 15W LED |
|
| Barva | mosazná |
| Materiál | mosaz / sklo |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 460 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
Ald-1091L40 detail výrobku
| RAL | RAL |
| výška lampy | 120 |
| max. Příkon | 2 x max 10W led / 2 x max 15W led |
| hmotnost lampy | 2.45 |
| hloubka lampy | 46 |
| šířka lampy | 46 |
| výška pevného prvku | 48 |
| barva | MOSAZ |
| TYP DŘÍKU | E14 / E27 |
| materiál | kov / sklo |
| Výrobce | ALDEX Dyderscy Sp. z o.o. |
Dodání 2-3 týdny
Supercena
5 044 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 604 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 5 604 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
