GTV-LP-VEN20W-10 - Stojací lampa VENETO, IP20, max. 20W, 3 x GU10, černá
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Prohlášení o Shodě | Ano |
| Certifikát CE | ano |
| Certifikát EAC | ano |
| Výkon zdroje světla nebo zařízení [W] | 20 |
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 230 V |
| Výška | 1540 mm |
| Průměr | 230 mm |
| Výrobce | GTV Poland S.A. |
|
Možno osadit stmívatelnýma žárovkama na dálkový ovladač. Samotná lampa není stmívatelná |
|
Ke stažení:
Katalogový list
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
1 481 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 178 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 178 Kč
U více kusů poptejte cenu
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
