Opple 2D - GR 10q V - Úsporné (zářivkové) žárovky
Společné parametry pro všechny typy:
|
předřadník - elektronický |
|
| Objímka | GR10q (na úsporný zdroj) |
| Napětí | 230 V |
1. Fgr-2D/28W/2700 detail výrobku
|
světelný tok: 1650/1850 lm |
|
| Barva světla | 2700 K |
| Výkon | 28 W |
| Šířka | 200x200 mm |
| Energetická třída svítidla | A až B (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Fgr-2D/28W/4000 detail výrobku
|
světelný tok: 1650/1850 lm |
|
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | 28 W |
| Šířka | 200x200 mm |
| Energetická třída svítidla | A až B (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Fgr-2D/38W/4000 detail výrobku
|
světelný tok: 1850/2280 lm |
|
| Výkon | 38 W |
| Šířka | 200x200 mm |
| Energetická třída svítidla | A až B (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
