Eden - Moderní svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
| Materiál | kov |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x60 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 950 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Výrobce | KAJA Alfred Olszewski |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Kaa-K-4102 detail výrobku
| Barva | modrá |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 2 ks, dodání 7-14 dnů
Supercena
864 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 960 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 960 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Kaa-K-4104 detail výrobku
| Barva | růžová |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Kaa-K-4100 detail výrobku
| Barva | šedá |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Sklad dodavatel 1 ks, dodání 7-14 dnů
Supercena
864 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 960 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 960 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Kaa-K-4103 detail výrobku
| Barva | žlutá |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
5. Kaa-K-4101 detail výrobku
| Barva | růžová |
| Energetická třída svítidla | A++ až E (zobrazit štítek) |
Toto svítidlo je u výrobce nedostupné a nelze jej již objednat.
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
