PICNIC LED WHITE 8178 - Zahradní svítidla
Tec-8178 detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 2,2 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 14 mm |
| Výška | 47 mm |
| Světelný tok | 155 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Barva | biela |
| Zásuvka | LED |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 51 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 6.4.2026
3 821 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 245 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 245 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
