AMY LED 11534 - Zahradní svítidla
Tec-11534 detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 5 V |
| Výkon | 2 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 10.8 mm |
| Výška | 32.5 mm |
| Světelný tok | 170 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Barva | technická červená |
| Zásuvka | LED |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 112 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 6.4.2026
1 721 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 912 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 912 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
