SLIM LED 11540 - Zahradní svítidla
Tec-11540 detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 7 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 15 mm |
| Výška | 80 mm |
| Světelný tok | 450 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Materiál | lakovaný hliník,PC (polykarbonát) |
| Barva | čierna |
| Zásuvka | LED |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena do 6.4.2026
2 118 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 353 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 353 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
