MIA LED L 11375 - Zahradní svítidla
Tec-11375 detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 100 W |
| Šířka | 10 mm |
| Výška | 200 mm |
| Světelný tok | 7800 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Zásuvka | LED |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 34 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 6.4.2026
7 045 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 828 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 7 828 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
