PROFILE FOCUS LED BL 3000K 7621 - Nowodvorski - lištový system jednofázový
Tec-7621 detail výrobku
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 10 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 14 mm |
| Výška | 9.5-11 mm |
| Světelný tok | 600 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Barva | čierna |
| Zásuvka | LED |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 297 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 6.4.2026
1 897 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 108 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 2 108 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
