PROFILE TINOS LED 20W 10378, 4000K, 2000lm, 30 000h - Nowodvorski - lištový system jednofázový
Tec-10378 detail výrobku
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 20 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 6.5 mm |
| Výška | 13 mm |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 3 roky |
| Barva | biela |
| Zásuvka | LED |
| Výrobce | Nowodvorski Lighting sp. z oo |
Sklad dodavatel 62 ks, dodání 4-14 dní
Supercena do 6.4.2026
1 080 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 200 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 200 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
