Spark DIMM gold - Křišťálová svítidla
|
Spark DIMM gold jsou závěsná svítidla vyrobená z hliníku a křišťálu. Zlatá barva základny působí v interiéru velmi elegantním dojmem. Svítidla svítí teplou bílou barvou a jsou stmívatelná. |
|
| Barva | zlatá / čirá |
| Materiál | hliník / křišťál |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ5788 NOVINKA detail výrobku
| Výkon | LED 30 W |
| Výška | 600-1500 mm |
| Průměr | 600 mm |
| Světelný tok | 2560 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ5790 NOVINKA detail výrobku
| Výkon | LED 72 W |
| Výška | 600-1500 mm |
| Průměr | 800 mm |
| Světelný tok | 3600 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
3. Azd-AZ5792 NOVINKA detail výrobku
| Výkon | LED 120 W |
| Výška | 800-1800 mm |
| Průměr | 600, 800 mm |
| Světelný tok | 6160 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
4. Azd-AZ5794 NOVINKA detail výrobku
| Výkon | LED 144 W |
| Výška | 800-1800 mm |
| Průměr | 600, 800 mm |
| Světelný tok | 7840 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
