Florence LED AZZ - Křišťálová svítidla
|
Moderní křišťálová svítidla Florence LED jsou vyrobena z hliníku a křišťálu ve zlaté a čiré barvě. LED zdroj svítidla je zabudovaný a není možné ho měnit. Skvěle se hodí do obývacích pokojů, kuchyní a jídelen, ale také předsíní. |
|
| Barva | zlatá / čirá |
| Materiál | hliník / křišťál |
| Napětí | 230 V |
| IP krytí | 20 |
| Zdroj je integrovaný ve svítidle - nelze měnit | |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ6187 NOVINKA detail výrobku
|
Toto svítidlo je stmívatelné 3 krokovým stmívačem. |
|
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | LED 36 W |
| Délka | 940 mm |
| Výška | 600-1500 mm |
| Světelný tok | 2880 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
1. Azd-AZ6479 NOVINKA detail výrobku
|
Toto svítidlo je stmívatelné 3 krokovým stmívačem. |
|
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 36 W |
| Délka | 940 mm |
| Výška | 600-1500 mm |
| Světelný tok | 2880 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ6188 NOVINKA detail výrobku
| Barva světla | 4000 K |
| Výkon | LED 10 W |
| Výška | 405 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Světelný tok | 800 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
2. Azd-AZ6480 NOVINKA detail výrobku
| Barva světla | 3000 K |
| Výkon | LED 10 W |
| Výška | 405 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Světelný tok | 800 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická třída svítidla |
|
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
