INES - Kuchyňská svítidla
Společné parametry pro všechny typy:
|
Moderní závěsné svítidlo Ines je vyrobeno z hliníku ve zlaté barvě a čirého skleněného stínidla, který má zajímavý designový tvar. Na žárovku E14. Žárovky nejsou součástí svítidla a je nutné je dokoupit zvlášť. Doporučuje se použití LED žárovek. |
|
| Barva | zlatá / čirá |
| Materiál | hliník / sklo |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1x40 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 1500 mm |
| Průměr | 350 mm |
| Žárovka není součástí svítidla. | |
| Svítidla na úsporné žárovky | |
1. Azd-AZ5763 NOVINKA detail výrobku
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | AZZARDO SP. Z O.O. |
Dodání 30 dnů
Supercena
3 118 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 157 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 4 157 Kč
AKCE: poštovné zdarma
Akce - poptej individuální cenu!
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
