Tamarite - Zahradní svítidla
Rab-77207 detail výrobku
| Venkovní stojací lampa Rábalux Tamarite vnese do zahrady i podél příjezdových cest moderní, čistý vzhled. Její antracitové kovové tělo v kombinaci s bílým plastovým stínidlem tvoří nadčasovou dvojici, přičemž jemně spirálovitě žebrovaný povrch dodává svítidlu osobitý charakter. Vestavěné LED světlo poskytuje rovnoměrné a příjemné osvětlení chodníků, příjezdových cest, vchodů i teras, čímž zlepšuje přehlednost a bezpečnost po setmění. Odolná konstrukce si poradí s povětrnostními vlivy, takže lampa spolehlivě funguje i ve venkovním prostředí. Zahradní sloupek tak navíc působí jako nenápadný, ale dekorativní prvek. Skvělá volba pro moderní venkovní osvětlení. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 54 |
| Výška | 610.0 mm |
| Průměr | 195.0 mm |
| Světelný tok | 800 lm |
| Životnost LED | 30000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
2 488 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 190 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 190 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
