Shaun Plus - Zahradní svítidla
Rab-75079 detail výrobku
| Venkovní stropní svítidlo Rábalux Shaun Plus přináší moderní, čistý design doplněný elegantním zlatým lemem, který zvýrazní atmosféru fasády i krytých venkovních prostor. Jeho plochý kulatý tvar nenápadně přiléhá ke stropu a bílé plastové stínidlo zajišťuje rovnoměrné osvětlení. Díky vestavěné LED technologii je svítidlo energeticky úsporné a zaručuje spolehlivý provoz po dlouhou dobu. Odolné plastové tělo se snadno čistí a je praktickou volbou pro každodenní použití. Díky ochraně proti stříkající vodě se skvěle hodí k osvětlení vchodů, přístřešků, krytých teras nebo balkonů, ale harmonicky zapadne i do moderních interiérů – například do předsíní či chodeb. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 30 W |
| IP krytí | 44 |
| Průměr | 300.0 mm |
| Světelný tok | 3000 lm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
413 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
