Shaun Plus - Zahradní svítidla
Rab-75071 detail výrobku
| Stropní venkovní svítidlo Rábalux Shaun Plus nabízí díky svému čistému, kulatému tvaru a zcela bílému plastovému tělu nenápadný, moderní vzhled pro fasády a kryté venkovní prostory. Je vybaveno vestavěným LED zdrojem, zatímco opálově bílý difuzor vyzařuje rovnoměrné světlo s přirozeným nádechem, ideální pro osvětlení vchodu, terasy, balkonu nebo přístřešku. Díky krytí IP44 je spolehlivě chráněno proti stříkající vodě a prachu. Nízký profil, snadná montáž a odolné materiály z něj dělají praktickou a trvanlivou volbu pro dlouhodobé použití. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 7 W |
| IP krytí | 44 |
| Průměr | 120.0 mm |
| Světelný tok | 660 lm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 25 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
93 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 119 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 119 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
