Odera - Zahradní svítidla
Rab-7040 detail výrobku
|
Venkovní stolní lampa Odera v moderním stylu je skvělou volbou pro příjemné večeře na terase a letní večerní rozhovory. Černý model s bílým stínítkem připomínajícím deštník a masivní kulatou základnou je celý vyroben z plastu. Odera má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy G o výkonu 3 W, svítivostí 140 lumenů se stínítkem, 360 lumenů bez stínítka as teplotou barvy světla 3000 K. Zdroj teplého bílého světla má životnost 25 000 hodin. Svítilnu lze stmívat ve třech stupních, tj. jeho jas lze nastavit dotykovým spínačem. Baterie má napětí 3,7 V a kapacitu 2000 mAh. Rozměry modelu, který lze nabíjet pomocí USB kabelu, jsou tyto: výška 160 mm, průměr 150 mm, instalační průměr 125 mm. Délka USB kabelu je 500 mm a doba nabíjení je 7 hodin. Venkovní svítidlo Odera má krytí IP44, které zaručuje ochranu proti vniknutí předmětů o průměru až 1 mm a proti stříkající vodě z jakéhokoli směru. |
|
| Se stmívačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 5 V |
| Výkon | 3 W |
| IP krytí | 44 |
| Výška | 160.0 mm |
| Průměr | 150.0 mm |
| Montážní otvor | 125.0 mm |
| Světelný tok | 140 lm |
| Životnost LED | 25000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 20 ks, dodání 3-11 dní
Doporučená maloobchodní cena: 949 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
