SMD-LED - LED žárovky
Rab-79142 detail výrobku
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Objímka | E14 |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 9 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 110.0 mm |
| Průměr | 35.0 mm |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Vyzařovací úhel | 180 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový list
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
30 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 39 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 39 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
