Oliro - Koupelnová svítidla
Rab-75052 detail výrobku
| Koupelnové nástěnné svítidlo Rabalux Oliro je doporučeno těm, kteří hledají flexibilní doplňkové osvětlení do moderní koupelny. Tento voděodolný model je celý vyroben z plastu, má černou základnu a hranaté bílé stínidlo. Pomocí upevňovacího klipu, který je součástí balení, jej lze připevnit na zrcadlo, koupelnový nábytek nebo na zeď. Koupelnová lampa má zabudovaný LED světelný zdroj, který vyzařuje přirozené bílé světlo a vytváří čistý, moderní efekt. Díky svému designu svítidlo rovnoměrně vyzařuje světlo po celé ploše stínidla. Nástěnná lampa má krytí IP44, takže je bezpečná pro použití v koupelně. LED technologie zajišťuje energeticky úsporný provoz a dlouhou životnost. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 9 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 600.0 mm |
| Výška | 45.0 mm |
| Hloubka | 95.0 mm |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 15 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
436 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 559 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 559 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
