SMD-LED - LED žárovky
Rab-1649 detail výrobku
| Objímka | E14 |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 6 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 108.0 mm |
| Průměr | 37.0 mm |
| Světelný tok | 480 lm |
| Životnost LED | 15000 h |
| Vyzařovací úhel | 220 ° |
| Záruka | 3 roky |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 400 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
51 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 65 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 65 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
