Zain - Koupelnová svítidla
Rab-75043 detail výrobku
| Koupelnové nástěnné svítidlo Rabalux Zain je doporučeno těm, kteří chtějí doplnit svou moderní koupelnu funkčním osvětlením. Svítidlo nad zrcadlo má krytí IP44, takže je bezpečné pro použití ve vlhkých prostorách. Celá lampa je vyrobena z plastu, se základnou v černé barvě a bílým válcovým stínidlem. Toto praktické svítidlo může být namontováno přímo na zrcadlo, čímž poskytne efektivní pomoc při ranní i večerní hygieně. Nástěnná lampa má zabudovaný LED světelný zdroj, který vyzařuje přirozené bílé světlo a vytváří čistý, moderní efekt. LED technologie zajišťuje energeticky úsporný provoz a dlouhou životnost. | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 6 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 400.0 mm |
| Výška | 30.0 mm |
| Hloubka | 50.0 mm |
| Světelný tok | 590 lm |
| Životnost LED | 20000 h |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 35 ks, dodání 3-11 dní
Supercena
311 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 399 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 399 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
