Eco-halogen - Klasické (vláknové) žárovky
Rab-1787 detail výrobku
| Objímka | E27 |
| Barva světla | 3000 K |
| Napětí | 220 V |
| Výkon | 18 W |
| IP krytí | 20 |
| Výška | 98.0 mm |
| Průměr | 55.0 mm |
| Světelný tok | 205 lm |
| Životnost LED | 2000 h |
| Vyzařovací úhel | 360 ° |
| Záruka | 5 let |
| Výrobce | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
Ke stažení:
Katalogový list
Pro cenu prosím volejte na 777 084141 a nebo pište na náš e-mail info@svitidla.com
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
